Nowe produkty

na stronę
 • 0 Recenzje
  Hoker Peri

  Novaform

  0 Recenzje
  584,55 zł

  Krzesło barowe Peri dzięki delikatnej welurowej tkaninie i złotej podstawie będzie idealnym uzupełnieniem eleganckich aranżacji. Ten oryginalny model ociepli także wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym. Przeszycia na oparciu podkreślają jego klasyczny wygląd, a wysoka jakość materiału zapewnia komfort użytkowania.

 • 0 Recenzje
  Hoker Egeria

  Novaform

  0 Recenzje
  486,99 zł

  Krzesło barowe Egeria łączy eleganckie siedzisko, tapicerowane wysokiej jakości velvetem z nowoczesną metalową, czarną podstawą. Ten designerski mebel perfekcyjnie odnajdzie się w każdym wnętrzu, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Model zachwyca swoją delikatnością i klasyczną estetyką. Jednocześnie jest bardzo wygodny i stabilny.

 • 0 Recenzje
  Hoker Olten

  Novaform

  0 Recenzje
  283,74 zł

  Hoker Olten to połączenie minimalizmu i funkcjonalności. Siedzisko z polipropylenu w połączeniu z czarną podstawą ze stali tworzą ponadczasowy design, który wprowadzi do pomieszczenia powiew nowoczesności. Wyprofilowane oparcie i mocna konstrukcja zapewnią komfort użytkowania. Ten wyjątkowy model idealnie uzupełni każde wnętrze, domowe oraz użyteczności...

 • 0 Recenzje
  Hoker Ajon

  Novaform

  0 Recenzje
  486,99 zł

  Hoker Ajon to oryginalne krzesło barowe, które odnajdzie się zarówno we wnętrzu mieszkania, jak i w przestrzeni użyteczności publicznej. Minimalistyczne siedzisko uzupełnia drewniana, bukowa podstawa z elementami malowanymi proszkowo.

 • 0 Recenzje
  Hoker Trangan

  Novaform

  0 Recenzje
  373,17 zł

  Hoker Trangan zachwyca swoim oryginalnym wyglądem. Model bazuje na geometrycznych liniach, które przyciągają wzrok i budzą ciekawość. Krzesło barowe, dzięki trwałym materiałom idealnie sprawdzi się na zewnątrz pomieszczeń. Mebel jest bardzo wygodny i stabilny. Wykończenie w połysku.

 • 0 Recenzje
  Hoker Sarema

  Novaform

  0 Recenzje
  186,18 zł

  Krzesło barowe Sarema swoim designem zachwyci każdego. Został wykonany z jednego kawałka polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym, przez co jest bardzo stabilny i odporny na czynniki zewnętrzne.

 • 0 Recenzje
  Hoker Manus

  Novaform

  0 Recenzje
  324,39 zł

  Hoker Manus to nowoczesny design, który idealnie odnajdzie się w każdej aranżacji. Model nadaje się zarówno do przestrzeni użytkowych, takich jak bary czy restauracje, jak i do wnętrza mieszkania. Połączenie podstawy ze stali malowanej proszkowo oraz siedziska z polipropylenu, zapewnia funkcjonalność i komfort użytkowania.

 • 0 Recenzje
  Hoker Manus- tapicerowany

  Novaform

  0 Recenzje
  438,21 zł

  Hoker Manus to nowoczesny model, który sprawdzi się zarówno w przestrzeniach użytkowych, takich jak bary czy restauracje, jak i we wnętrzu mieszkania. Połączenie podstawy ze stali malowanej proszkowo oraz siedziska tapicerowanego najwyższej jakości tkaniną, nadają mu niepowtarzalnego charakteru.

 • 0 Recenzje
  Hoker Alor

  Novaform

  0 Recenzje
  275,61 zł

  Hoker Alor to połączenie funkcjonalizmu i estetyki w minimalistycznej formie. Krzesło barowe wprowadzi powiew nowoczesności w każdym pomieszczeniu, nadając mu wyjątkowego charakteru. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniu oraz przestrzeniach użyteczności publicznej.

Pokazuje 1 - 9 z 11 elementów