Katalog

Nowe produkty

na stronę
 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Hangover

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  763,41 zł

  Lampa Hangover to okrągłe lustro ścienne wykonane ze szczotkowanego mosiądzu i zawieszone na naturalnej skórze. Źródło światła umieszczone na ramie lustra, pięknie rozprasza światło, rozświetlając pomieszczenie. Ten model będzie wyjątkowym elementem dekoracyjnym pasującym do każdego wnętrza.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Omega

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  828,46 zł

  Lampa ścienna Omega składa się z dwóch części- trzech połączonych i podświetlanych rozet oraz dwóch dodatkowych, które można umieścić w dowolnym miejscu, tworząc w ten sposób wyjątkowe kompozycje. Lampa wykonana została z plisowanego metalu i posiada zintegrowany pasek LED z tyłu ram.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Disc

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  234,96 zł

  Lampa Disc to stylowy model z przełomu wieków, wykonany z czarnego metalu z detalami ze szczotkowanego mosiądzu. Lampa swoim ponadczasowym designem i solidnym wykonaniem wzbogaci każde wnętrze i nada mu wyjątkowego charakteru.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Orbit

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  511,38 zł

  Kinkiet Orbit został wykonany z metalu o powlekanej powierzchni podobnej do mosiądzu. Źródło światła, ukryte między ekranami o różnej wielkości, odbija się od ich powierzchni i subtelnie rozprowadza blask we wnętrzu. To przyjemne rozproszenie światła pasuje zarówno na ścianę w salonie, jak i w przytulnym korytarzu.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Astoria

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  812,20 zł

  Kinkiet Astoria łączy w sobie funkcjonalność i design, dzięki czemu można go stosować we wszystkich pomieszczeniach. Prosta forma lampy została przełamana przez trzy ramiona z półkami (o średnicy 15 cm), na których można ustawić dekoracje i dodatki, tworząc w ten sposób wyjątkową aranżację.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Wall Box

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  592,68 zł

  Kinkiet Wall Box to wyjątkowa lampa z funkcjonalną półką, która będzie wygodnym rozwiązaniem np. przy łóżku. Lampę można zawiesić na ścianie lub postawić na stole. Dodatkowo model wyposażony jest w gniazdo USB i włącznik na płycie ściennej.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Frame

  Milagro

  0 Recenzje
  104,88 zł

  Lampa Frame idealnie sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach. Kształt lampy, przypominający ramkę, umożliwia projektowanie nietypowych aranżacji z dodatkami w postaci zdjęć, czy roślin. Takie zestawienie tworzy niepowtarzalny, oryginalny efekt.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Walldorf

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  210,57 zł

  Kinkiet Walldorf to minimalistyczna, praktyczna lampa, która będzie idealnym rozwiązaniem np. w sypialni przy łóżku. Ten model będzie nie tylko źródłem światła, ale może posłużyć także jako półka na niewielkie przedmioty.

 • 0 Recenzje
  Lampa ścienna Art Deco

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  365,04 zł

  Kinkiet Art Deco to piękna lampa ścienna w stylu architektonicznym o tej samej nazwie. Swoją formą przypomina świecę, której blask odbija się na okrągłym ekranie wykonanym z metalu w kolorze szczotkowanego mosiądzu. Lampa posiada przezroczysty kabel i przełącznik w dopasowanym kolorze.

Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów