Nowe produkty

na stronę
 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Asteria

  Umage

  0 Recenzje
  1 117,89 zł

  Lampa stołowa Asteria posiada wbudowany panel LED z dyfuzorem zapewniającym miękkie oświetlenie w pomieszczeniu. Mosiężny trzon przechodzący przez lampę wzmacnia wyrazisty i elegancki wygląd modelu. Asteria posiada ukryty port USB, dzięki czemu można ładować telefon, nawet gdy światło jest wyłączone. Lampa idealnie nadaje się na biurko lub jako lampka nocna.

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa EOS Light Rose

  Umage

  0 Recenzje
  702,44 zł

  Lampa EOS Light Rose to połączenie lekkiego abażuru, wykonanego z gęsiego pióra oraz eleganckiej podstawy w kolorze szczotkowanego mosiądzu. Delikatna w dotyku tekstura lampy przyciąga wzrok i sprawia, że wnętrze nabiera oryginalności. Dodatkowo w podstawie ukryty został zintegrowany port USB, dzięki czemu można ładować urządzenia, nawet gdy światło jest...

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Tropez

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  421,95 zł

  Lampa stołowa Tropez zachwyca zarówno ze względu na materiał, jak również ze względu na jej falistą formę. Lampa wykonana została z papieru- maché, czyli masy wykonanej z rozdrobnionego w wodzie papieru z dodatkiem kleju, gipsu oraz substancji uszlachetniających. Papier pochodzi z recyklingu i jest niebielony. 

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Nog

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  787,80 zł

  Lampa stołowa Nog prezentuje oryginalny design, który przyciąga wzrok. Szklany klosz jest uformowany z jednego elementu ze zwężeniem pośrodku. Wyjątkowego charakteru lampie dodaje przejście z kolorowego szkła do przezroczystego, przypominające stylowe ombre.

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Undercover

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  657,72 zł

  Lampa stołowa Undercover jest inspirowana przełomem wieków i w oryginalny sposób bawi się światłem. Źródło światła jest ukryte i skierowane na zaokrąglony ekran z mosiądzu, który pięknie odbija światło. Ekran można ustawić pod różnymi kątami w zależności od preferowanego kierunku odbicia światła. 

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Ray

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  511,38 zł

  Designerska lampa stołowa Ray została wykonana ze szczotkowanego metalu w kształcie fali na zewnętrznej krawędzi, co nadaje jej graficznego wyrazu. W tym modelu możliwy jest wybór ułożenia kloszy na dwa sposoby- jeden na drugim lub jeden w drugim. Dzięki temu zabiegowi lampa wprowadzi powiew świeżości do każdego wnętrza.

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Orbit

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  617,07 zł

  Lampa stołowa Orbit została wykonana z metalu o powlekanej powierzchni podobnej do mosiądzu. Źródło światła, ukryte między ekranami o różnej wielkości, odbija się od ich powierzchni i subtelnie rozprowadza blask we wnętrzu. Lampa jest zamontowana na luksusowej stopie z czarnego marmuru, co nadaje jej eleganckiego wyrazu.

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Frans

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  657,72 zł

  Lampa Frans stworzona została z licznych frędzli, które nadają jej lekkości i świeżości. Tkanina z kontrastującym mosiądzem tworzą ciekawą kompozycję w nowoczesnym stylu. Ten model emanuje ekskluzywnością i elegancją.

 • 0 Recenzje
  Lampa stołowa Art Deco

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  617,07 zł

  Lampa stołowa Art Deco zachwyca oryginalnym designem, który wprowadzi do każdego pomieszczenia powiew nowoczesności. Mosiądz szczotkowany w połączeniu z wędzonym szkłem tworzą idealną geometryczną kompozycję. Model ten posiada funkcję, która umożliwia ustawienie kopuły pod różnym kątem.

Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów