Nowe produkty

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Asteria

  Umage

  0 Recenzje
  1 865,85 zł

  Lampa stojąca Asteria zrodziła się na styku designu, technologii i kunsztu. Ma wbudowaną technologię LED o ponadczasowym, minimalistycznym kształcie. Mosiężny trzon przechodzący przez lampę, jako oś pionowa, wzmacnia jej elegancki wygląd. Panel LED posiada możliwość przyciemniania, a obracając górną część trzonu, łatwo włączyć i wyłączyć światło.

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Ray

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  1 226,83 zł

  Designerska lampa stojąca Ray została wykonana z matowego, lakierowanego metalu w kształcie fali na zewnętrznej krawędzi. W tym modelu możliwy jest wybór ułożenia kloszy na dwa sposoby- jeden na drugim lub jeden w drugim. Dzięki temu zabiegowi lampa wprowadzi powiew świeżości do każdego wnętrza.

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Frans

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  974,80 zł

  Lampa stojąca Frans stworzona została z detali w kolorze mosiądzu oraz licznych frędzli, które nadają jej lekkości i świeżości. Ten model emanuje ekskluzywnością i będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym w każdym pomieszczeniu.  

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Butler

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  1 226,83 zł

  Lampa stojąca Butler to połączenie minimalizmu i funkcjonalizmu w jednym. Lampa posiada dodatkową ramę z niewielką półką, na której można ustawić np. dekoracje. Wykonana została z lakierowanego na biało metalu oraz z kontrastowymi detalami z mosiądzu. 

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Astoria

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  1 226,83 zł

  Lampa stojąca Astoria łączy w sobie funkcjonalność i design, dzięki czemu można ją stosować we wszystkich pomieszczeniach. Prosta forma lampy została przełamana przez trzy ramiona z półkami (o średnicy 18 cm), na których można ustawić dekoracje i dodatki, tworząc w ten sposób wyjątkową aranżację

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Saint

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  860,98 zł

  Lampę Saint tworzy duży pierścień z mosiądzu i unosząca się w środku kula z białego szkła. Design lampy sprawia, że ten model prezentuje się niezwykle elegancko i delikatnie. To estetyczne źródło światła będzie idealnym elementem dekoracyjnym w każdym pomieszczeniu.

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Bowl

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  722,76 zł

  Lampa stojąca Bowl z kloszem w kształcie ściętej kuli, to połączenie szkła z detalami ze szczotkowanego mosiądzu. Model ten prezentuje minimalistyczny design i będzie eleganckim dodatkiem do każdego wnętrza.

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Cube

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  1 202,44 zł

  Lampa stojąca Cube to połączenie metalowej ramy i dużej świetlistej kuli z opalowego szkła. Całość tworzy idealną kompozycję, która swoim minimalistycznym designem rozświetli i ożywi każde pomieszczenie.

 • 0 Recenzje
  Lampa podłogowa Koster

  Globen Lighting

  0 Recenzje
  1 023,58 zł

  Lampa stojąca Koster to lampa graficzna, odporna na wodę i wnikanie do środka zabrudzeń, dlatego idealnie nadaje się na zewnątrz. Model, dzięki wyjątkowej formie tworzy magiczną atmosferę poprzez grę światłem i cieniem. Lampa może posłużyć jako stolik lub podstawa, która utrzyma ciężar do 85 kg.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów