Nowe produkty

 • 0 Recenzje
  Komoda Audacious

  Umage

  0 Recenzje
  2 987,80 zł

  Komoda Audacious to minimalistyczna szafka utrzymana w stylu skandynawskim. Specjalne drzwi w formie żaluzji przesuwają się wokół krawędzi szafki, pozwalając wybrać, ile wnętrza pokazać. Szafka dzięki prostej, lekkiej formie będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do dużych, jak i małych przestrzeni.

 • 0 Recenzje
  Ławka RTV Audacious TV Bench

  Umage

  0 Recenzje
  3 361,79 zł

  Ławka RTV Audacious to wielofunkcyjny mebel, który może posłużyć zarówno do siedzenia jak i do przechowywanie różnych przedmiotów i sprzętu pod telewizorem (ławka posiada gniazdo na kabel). Mebel będzie idealnym rozwiązaniem do korytarza, jako szafka oraz miejsce, na które można usiąść, zakładając buty. Specjalne drzwi w formie żaluzji przesuwają się...

 • 0 Recenzje
  Komoda Treasures 2-doors

  Umage

  0 Recenzje
  3 735,77 zł

  Treasures 2-doors to szafka wykonana z fornirowanego drewna dębowego. Zaokrąglone boki szafki mają różne pokrycia do wyboru - plecionka wiedeńska, tkanina lub sztuczna skóra, które nadają meblowi designerski wygląd i miękkośći w dotyku. Boki szafki otwierają się jak skrzydła, a każdy schowek na środku szafki ma jedną półkę.

 • 0 Recenzje
  Komoda Treasures 3-doors

  Umage

  0 Recenzje
  4 483,74 zł

  Treasures 3-doors to szafka wykonana z fornirowanego drewna dębowego. Zaokrąglone boki szafki mają różne pokrycia do wyboru - plecionka wiedeńska, tkanina lub sztuczna skóra, które nadają meblowi designerski wygląd i miękkości w dotyku. Boki szafki otwierają się jak skrzydła, a każdy schowek na środku szafki ma jedną półkę.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów