Katalog

Nowe produkty

na stronę
 • 0 Recenzje
  Zawieszenie do lamp

  Umage

  0 Recenzje
  47,97 zł

  Zestaw składa się z 2,1 metra sznurka tekstylnego, osłony sufitowej i gniazda E27. Dostępne w kolorze czarnym lub białym. Zestaw połącz z wybranym abażurem UMAGE aby stworzyć własne wyjątkowe rozwiązanie oświetleniowe, które uzupełni Twoje wnętrze.

 • 0 Recenzje
  Zawieszenie do lamp Rosette

  Umage

  0 Recenzje
  93,50 zł

  Rozeta sufitowa to metalowa maskownica ze sznurkiem tekstylnym o długości 2,1 metra i gniazdem E27. Baldachim można zainstalować bezpośrednio na gniazdku elektrycznym lub obok niego. Zestaw połącz z wybranym abażurem UMAGE, aby stworzyć własne wyjątkowe rozwiązanie oświetleniowe.

 • 0 Recenzje
  Zawieszenie do lamp Cannonball

  Umage

  0 Recenzje
  113,01 zł

  Cannonball to okrągła maskownica stworzona do lamp wiszących. Dzięki swojej ponadczasowej i delikatnej konstrukcji ten silikonowy baldachim w połączeniu z abażurem Umage stworzy wyjątkową aranżację do Twojego wnętrza.

 • 0 Recenzje
  Zawieszenie do lamp Cannonball Cluster 2

  Umage

  0 Recenzje
  218,70 zł

  Cannonball Cluster 2 to okrągła maskownica stworzona do zawieszenia dwóch lamp. To idealne rozwiązanie do tworzenia wyjątkowych aranżacji dwóch lamp sufitowych w linii prostej lub na różnych wysokościach. Połącz baldachim Cannoball Cluster z abażurem Umage i ciesz się pięknym oświetleniem.

 • 0 Recenzje
  Zawieszenie do lamp Cannonball Cluster 3

  Umage

  0 Recenzje
  296,75 zł

  Cannonball Cluster 3 to okrągła maskownica stworzona do zawieszenia trzech lamp. To idealne rozwiązanie do tworzenia wyjątkowych aranżacji trzech lamp sufitowych w linii prostej lub na różnych wysokościach. Połącz baldachim Cannoball Cluster z abażurem Umage i ciesz się pięknym oświetleniem.

 • 0 Recenzje
  Stojak do lampy Champagne

  Umage

  0 Recenzje
  369,92 zł

  Stojak Champagne to minimalistyczna i elegancka podstawa w kolorze czarnym lub białym. W połączeniu z abażurem Umage stworzy wyjątkowy efekt dekoracyjny i świetlny.

 • 0 Recenzje
  Stojak do lampy Tripod Floor

  Umage

  0 Recenzje
  296,75 zł

  Stojak Tripod Floor w połączeniu z abażurem Umage stworzą wyjątkową lampę stojącą, która uzupełni Twoje wnętrze. Statyw posiada trzy nogi, przewód o długości 3 metrów z włącznikiem oraz gniazdo E27. Stojak dostępny jest w kolorze czarnym lub białym.

 • 0 Recenzje
  Stojak do lampy Champagne Table z wejściem USB

  Umage

  0 Recenzje
  369,92 zł

  Champagne Table to prosty, ale elegancki stojak, który połączony z abażurem Umage stworzy ekskluzywną lampę na stół, biurko lub stolik nocny. W podstawie ukryty został zintegrowany port USB, dzięki czemu można ładować urządzenia, nawet gdy światło jest wyłączone.

 • 0 Recenzje
  Stojak do lampy Tripod Table

  Umage

  0 Recenzje
  182,93 zł

  Stojak Tripod Table w połączeniu z abażurem UMAGE stworzy wyjątkową lampę stołową. Podstawa dostępna jest w kolorze czarnym lub białym i posiada przewód o długości 2 metrów z włącznikiem oraz gniazdo E27.

Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów