Nowe produkty

na stronę
 • 0 Recenzje
  NOVEMBER z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 235,77 zł

  Biokominek November dzięki eleganckiemu wykończeniu przypomina tradycyjny kominek. Minimalistyczna forma oraz materiał, z którego został wykonany prezentują się niezwykle stylowo. Model zapewni światło i przyjemne ciepło w chłodne dni, a także uzupełni każde wnętrze. Uwaga! Model nie zawiera przeszklenia i należy dokupić je oddzielnie.  Przy zakupie...

 • 0 Recenzje
  NOVEMBER P z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 512,20 zł

  Biokominek November to połączenie elegancji i nowoczesności. Model zapewni światło i przyjemne ciepło w chłodne dni. Biokominek nie wymaga podłączenia do komina, jest ekologiczne i komfortowe w użytkowaniu. Przy zakupie biokominka 1l biopaliwa GRATIS!

 • 0 Recenzje
  PLANET z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 276,42 zł

  Biokominek portalowy Planet zachwyca stylowym kształtem i subtelnością. Nie wymaga skomplikowanej instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Jest prosty w montażu i obsłudze. Planet z pewnością odnajdzie się w domowym zaciszu i wprowadzi do wnętrza romantyczną atmosferę.  Przy zakupie biokominka 1l biopaliwa GRATIS!

 • 0 Recenzje
  QUAERERE z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 276,42 zł

  Biokominek portalowy Quaerere to stylowa alternatywa dla tradycyjnego kominka. Jest opalany ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest ogień. Nie wymaga skomplikowanej instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Jest także prosty w montażu i obsłudze. Uwaga! Biokominek nie zawiera przeszklenia i należy dokupić je oddzielnie. Przy...

 • 0 Recenzje
  LEGIONIS z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 235,77 zł

  Biokominek Legionis swoim eleganckim wykończeniem przypomina tradycyjny kominek. Nie wymaga skomplikowanej instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Jest prosty w montażu i obsłudze. Legionis wprowadzi do wnętrza ciepłą atmosferę i nada mu charakteru.  Przy zakupie biokominka 1l biopaliwa GRATIS!

 • 0 Recenzje
  OCTOBER z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 731,71 zł

  Biokominek October to elegancka alternatywa dla tradycyjnego kominka. Jest opalany ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień. Nie wymaga skomplikowanej instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Jest także prosty w montażu i obsłudze. Przy zakupie biokominka 1l biopaliwa GRATIS!

 • 0 Recenzje
  JUNE tunel z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 056,91 zł

  Oryginalny biokominek portalowy z wizją ognia na przestrzał. Biokominek swoim wyglądem przypomina tradycyjny kominek, ale jest opalany ekologicznym paliwem w postaci płynu. Nie wymaga skomplikowanej instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Jest także prosty w montażu i obsłudze.  Przy zakupie biokominka 1l biopaliwa GRATIS!

 • 0 Recenzje
  JULY z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 504,07 zł

  Biokominek portalowy July zachwyca nowoczesnym designem i praktyczną półką. Biokominek ale jest opalany ekologicznym paliwem w postaci płynu. Nie wymaga skomplikowanej instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Jest także prosty w montażu i obsłudze.  Przy zakupie biokominka 1l biopaliwa GRATIS!

 • 0 Recenzje
  JUNE z certyfikatem TÜV

  0 Recenzje
  1 227,64 zł

  Biokominek June swoim wyglądem przypomina tradycyjny kominek, ale jest opalany ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień. Nie wymaga skomplikowanej instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Jest także prosty w montażu i obsłudze. Przy zakupie biokominka 1l biopaliwa GRATIS!

Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów