Nowe produkty

 • 0 Recenzje
  Palenisko ogrodowe GAMMA

  0 Recenzje
  311,38 zł

  Wolnostojące palenisko GAMMA zachwyca nowoczesnym designem i najwyższą jakością. Palenisko ogrodowe, to skuteczny sposób na zabezpieczenie trawnika i tarasu przed skutkami palenia ogniska. Umożliwia także swobodne rozpalanie ogniska w każdym miejscu w ogrodzie, bez obawy o wypalenie plam.

 • 0 Recenzje
  Palenisko ogrodowe SUNNY

  0 Recenzje
  303,25 zł

  Wolnostojące palenisko SUNNY to stylowy model wykonany z najwyżej jakości materiałów. Palenisko ogrodowe, to skuteczny sposób na zabezpieczenie trawnika i tarasu przed skutkami palenia ogniska. Umożliwia także swobodne rozpalanie ogniska w każdym miejscu w ogrodzie, bez obawy o wypalenie plam.

 • 0 Recenzje
  Palenisko ogrodowe TRIANGLE

  0 Recenzje
  151,22 zł

  Wolnostojące palenisko ogrodowe GOBLET, to skuteczny sposób na zabezpieczenie trawnika i tarasu przed skutkami palenia ogniska. Palenisko umożliwia także swobodne rozpalanie ogniska w każdym miejscu w ogrodzie, bez obawy o wypalenie plam.

 • 0 Recenzje
  Palenisko ogrodowe GOBLET

  0 Recenzje
  201,63 zł

  Wolnostojące palenisko ogrodowe GOBLET, to skuteczny sposób na zabezpieczenie trawnika i tarasu przed skutkami palenia ogniska. Palenisko umożliwia także swobodne rozpalanie ogniska w każdym miejscu w ogrodzie, bez obawy o wypalenie plam.

 • 0 Recenzje
  Palenisko ogrodowe ERIZO 40

  0 Recenzje
  395,12 zł

  Wolnostojące palenisko ERIZO 40 zachwyca elegancją i najwyższą jakością wykonania. Palenisko ogrodowe, to skuteczny sposób na zabezpieczenie trawnika i tarasu przed skutkami palenia ogniska. Umożliwia także swobodne rozpalanie ogniska w każdym miejscu w ogrodzie, bez obawy o wypalenie plam.

 • 0 Recenzje
  Palenisko ogrodowe ERIZO 50/60

  0 Recenzje
  547,15 zł

  Wolnostojące palenisko ERIZO zachwyca elegancją i najwyższą jakością wykonania. Palenisko ogrodowe, to skuteczny sposób na zabezpieczenie trawnika i tarasu przed skutkami palenia ogniska. Umożliwia także swobodne rozpalanie ogniska w każdym miejscu w ogrodzie, bez obawy o wypalenie plam.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów