Nowe produkty

Minimalistyczne oświetlenie w nowoczesnym stylu.

Minimalistyczne oświetlenie w nowoczesnym stylu.

Oświetlenie we wnętrzu oprócz swojej praktycznej funkcji, pełni także rolę dekoracji. Czasami poszukujemy jedynie lampy funkcjonalnej, a innym razem wyjątkowej „biżuterii” do aranżacji. W naszym sklepie oferujemy różne modele. Od klasycznych żyrandoli, po designerskie lampy z nowoczesnymi rozwiązaniami, jak wbudowane gniazdo USB i panel do sterowania wiązką światła. I właśnie na takim oświetleniu się skupimy- nowoczesnym i prostym, a jednocześnie nawiązującym do designu z przyszłości. Mowa o lampach z kolekcji Asteria marki Umage. Oświetlenie ma geometryczną formę i jest uzupełnione o możliwości technologiczne naszych czasów.

Kiedy warto zdecydować się na lampy o minimalistycznym designie? Wtedy, kiedy nie chcemy skupiać na oświetleniu głównej uwagi domowników i gości.

Sypialnia.

Na przykład w sypialni, w miejscu w którym szukamy odpoczynku, idealnie sprawdzi się proste oświetlenie, które nie rozprasza uwagi i wzroku. Asteria wisząca oraz podłogowa mają sterownik umożliwiający przyciemnianie światła za pomocą ściemniacza. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnimy sobie intymną i romantyczną atmosferę w pokoju. Panel LED posiada także biały dyfuzor, który daje miękkie światło sprzyjające atmosferze relaksu. Lampy stołowe, na subtelnej złotej nóżce idealnie sprawdzą się na stolikach nocnych, po obu stronach łóżka. Warto zwrócić uwagę na fakt, że lampa posiada wbudowane wejście USB, które umożliwia ładowanie urządzeń, nawet wtedy, kiedy światło jest wyłączone. Dzięki temu model zapewnia nie tylko ciepłe oświetlenie, ale spełnia się także w roli ładowarki, którą mamy w zasięgu ręki.

Kuchnia.

Innym miejscem, w którym sprawdzą się lampy z kolekcji Asteria, jest kuchnia. Największą zaletą wykorzystania minimalistycznego oświetlenia w tej części domu lub mieszkania, jest fakt, że lampy łatwo utrzymać w czystości. Dzięki prostej fakturze, bez wgłębień i otworów,  można ją wytrzeć lekko wilgotną ścierką. Jest to szczególnie ważne w takim pomieszczeniu jak kuchnia, gdzie oświetlenie jest ciągle narażone na kontakt z tłuszczami i innymi zabrudzeniami.

Salon. Kącik do czytania.

Lampy Asteria będą doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza, nie tylko utrzymanego w nowoczesnym stylu. Na wizualizacjach wykonanych przez pracownię Progetti widać, że oświetlenie odnajdzie się także wśród klasycznych dekoracji, jak na przykład sztukateria ścienna. Lampy Asteria idealnie rozjaśnią pomieszczenie, w którym akcent położony jest na żywe kolory ścian. Ciepła barwa światła podkreśli kolorystykę wnętrza, a jednocześnie nie odwróci od niej uwagi. Natomiast jeśli wybierzemy lampę w kolorze, to stanie się ona humorystycznym uzupełnieniem wystroju. Subtelna lampa podłogowa Asteria będzie niezbędnym wyposażeniem kącika do czytania, szczególnie wtedy, gdy mamy ograniczoną powierzchnię. W ten sposób zapewnimy sobie dodatkowe źródło światła, ale nie przytłoczymy wnętrza.