Nowe produkty

Lustrzane trendy w aranżacji łazienki.

Lustrzane trendy w aranżacji łazienki.

Lustro w łazience to nie tylko praktyczny dodatek, niezbędny przy zabiegach higienicznych, czy makijażu. Lustro coraz częściej pełni także rolę dekoracji. Uzupełnia wnętrze i nadaje mu wyjątkowego charakteru. Optycznie powiększa i rozjaśnia pomieszczenie. W naszej ofercie posiadamy lustra o różnym kształcie, kolorze i wymiarze. Klasyczne i designerskie. Podświetlane, ruchome i wiszące. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Lustra okrągłe.

Dużą popularnością cieszą się lustra okrągłe, które pasują do wnętrz utrzymanych w różnej stylistyce. Taki kształt szczególnie dobrze będzie się prezentował w łazience z ceramiką opływową i delikatnymi kształtami. Z kolei w łazience gdzie dominują kanciaste kształty, okrągłe lustro przełamie schemat i stanie się wyjątkowym akcentem dekoracyjnym wnętrza.


Lustro okrągłe bez ramy jest najlepszym rozwiązaniem do niewielkich łazienek. Ich minimalistyczny design nie przytłacza wnętrza, a wręcz optycznie je powiększa. Prosta forma lustra bez zdobień tworzy z aranżacją łazienki spójną kompozycję i pozwala zachować oszczędny charakter wnętrza.

Lustra portal.Szczególnie modne w tym sezonie są lustra portal, które łączą kanciasty i owalny kształt. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że łazienka nabiera oryginalnego, niepowtarzalnego stylu. Lustra dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co umożliwia idealne dopasowanie dodatku do aranżacji łazienki.

Lustro w ramie.

Coraz częściej sięgamy po okrągłe lustro w oprawie, szczególnie w czarnej ramie. Czarny doskonale pasuje do wnętrz w stylu industrialnym, ale także glamour, natomiast w łazience utrzymanej w nordyckim stylu będzie ciekawym kontrastem.W naszej ofercie znajdują się także oprawy w kolorze uniwersalnej bieli, modnego złota oraz miedzi. Biel jest łagodna dla oczu i kojarzy się z czystością. Złoto to recepta na ekskluzywne wnętrze. Dzięki złotym elementom wnętrze nabiera stylu i wyważonej elegancji. Natomiast miedź wprowadza do pomieszczenia przytulny klimat i podkreśla jego indywidualny charakter.


W modzie są także ramy z drewna, które zachwycają naturalnym urokiem. Ramy wykonywane są z wysokiej jakości sklejek i lakierowane dla ochrony przed wilgocią. Drewno sprawia, że wnętrze nabiera lekkości i nordyckiego klimatu. W takiej łazience mamy wrażenie łączności z naturą.

Zwykła rama może być także uzupełniona finezyjnym lustrem o nietypowym designie. Nieregularny kształt lustra budzi ciekawość i sprawia, że cała kompozycja będzie wyjątkowym akcentem w każdej łazience.