Nowe produkty

Oświetlenie nad lustro do łazienki.

Oświetlenie nad lustro do łazienki.

Oświetlenie w łazience to podstawa codziennej pielęgnacji. Kiedy szykujesz się do wyjścia nic nie może umknąć Twojej uwadze, dlatego łazienka powinna być dobrze i równomiernie oświetlona. Oprócz górnej lampy sufitowej, która odpowiada za ogólne oświetlenie pomieszczenia, warto zainwestować w dodatkowe strefy świetlne. Przy lustrze potrzebujesz więcej światła i w tym miejscu sprawdzi się oświetlenie funkcyjne.

Estetyczny minimalizm.


Światło nad lustrem w postaci kinkietów to klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w większości łazienek. Podłużne kinkiety nie zakłócą aranżacji wnętrza i skutecznie oświetlą dużą powierzchnię nad umywalką. W tego typu lampach zwykle można ustawiać strumień i kierunek światła, co pozwala dopasować lampę tak, aby nie powodowała powstawanie cieni na twarzy. Prosta forma lampy sprawdzi się także nad każdym lustrem- prostokątnym lub owalnym, zwykłym białym lub dekoracyjnym w ramie.

Designerski wisiorek.

Oświetlenie w łazience nie musi pełnić jedynie praktycznej funkcji, ale może także stanowić dekoracyjny element wnętrza. Odpowiednio dobrana lampa wisząca zawieszona przy lustrze poprawia funkcjonalność łazienki oraz nadaje jej wyjątkowego charakteru.

Minimalistyczne zawieszki w kształcie subtelnej tuby doskonale pasują do okrągłych luster, zachowując harmonię obłych kształtów. Proste wzornictwo nie zakłóca całej aranżacji wnętrza i stanowi dekoracyjny akcent w nowoczesnej łazience.


Lampa wisząca przy lustrze może być jednym z najważniejszych elementów pomieszczenia. Ciekawy kształt oraz modna kolorystyka wprowadzą do wnętrza przyjemną atmosferę i zapewnią niepowtarzalny klimat. Niektóre modele dodatkowo zachwycają nietypową konstrukcją, np. lampa Cornet, złożona z dwóch stożków, które można ustawiać w dowolnej konfiguracji, aby uzyskać idealne światło i wygląd.