Nowe produkty

Tapeta we wnętrzu.

Tapeta we wnętrzu.

Odpowiednie wykończenie ściany sprawi, że wnętrze przyciągnie uwagę i stanie się bardziej przytulne. Możliwości aranżacyjnych oraz materiałowych na wykończenie ściany jest wiele, a jedną z nich jest montaż tapety.

Tapeta za łóżkiem.

Przestrzeń za łóżkiem powinna być interesująca, ale jednocześnie wyciszająca. Idealnie dobrana tapeta może doskonale prezentować się jako wykończenie ściany za łóżkiem. Do wyboru mamy tapety gładkie i z teksturą. Wyjątkowe wzory i kolorystkę tapet oferuje marka Wonderwall. Ich produkty dostępne są w naszym sklepie (zobacz). Należy jednak pamiętać, że ściana za łóżkiem powinna współgrać ze stylistyką całego wnętrza. Dlatego jeśli sypialnia wykończona jest w nowoczesnym stylu, to najlepiej sprawdzą się geometryczne wzory. Obecnie modne jest wzornictwo organiczne, motyw kwiatów i ptaków, które przywodzą na myśl lekki i naturalny klimat.


(lampa stołowa Asteria; lampa wisząca Asteria; oprawa natynkowa Blocco)

Tapeta zamknięta w sztukaterii.

Do bardziej klasycznych wnętrz oryginalnym rozwiązaniem będzie zamknięcie tapety w sztukaterii. W ten sposób stworzymy efekt wyjątkowych obrazów na ścianie. Takie połączenie daje poczucie obcowania z pięknem i sztuką w zaciszu własnego domu. Patrząc na taki „obraz” możemy się wyciszyć i uporządkować pewne sprawy. Sztuka nadaje wnętrzu charakteru i przyciąga wzrok. Goście z pewnością nie przejdą obok niej obojętnie. Może nawet pokuszą się o własną interpretację "obrazu", a my poczujemy się, jakby nasze wnętrze było prawdziwym dziełem sztuki!


(lampa sufitowa Ohio)